Bizi Facebook'tan takip ediniz
Bizi Instegram'dan takip ediniz
Mağazalarımız
%100 Güvenli alışveriş • Ücretsiz Kargo • Aynı Gün Gönderim

TESLIMAT TAKIBI

Kargom elime ne zaman ulaşır?

http://www.mngkargo.com.tr/tr// adresine girerek veya 444 06 06 – 0850 222 06 06 MNG müşteri hizmetlerinden kargonuzun durumunu , tarafınıza gönderilen kargo takip numarası kodu ile öğrenebilirsiniz.

Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman toleransı içinde periyodik olarak hergün , gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Siparişini verdiğiniz ve ödemesinin yaptığınız ürünler en geç 3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Haftasonu (cumartesi - pazar) günleri yapılan siparişler takip eden 3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

Resmi tatil günlerinde yaptığınız siparişler ise takip eden 3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

www.clickclock.com.tr'dan satın almış olduğunuz ürünü teslim alıncaya kadar geçen zaman içerisinde, siparişinizin durumu, kargoya verilişi v.b. işlemler hakkında e-posta adresinize bilgilendirme mesajları gönderilir.

Gönderilen kargo e-postasında, gönderinin yapıldığı kargo firması, kargo firmasının web sitesi ve takip numarası size bildirilir. Verilen numara ile kargonuzun nerede olduğunu http://www.mngkargo.com.tr/tr// web sitesinden anında görebilirsiniz.

Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz sözkonusudur.

Kargo ücreti ne kadar ödeyeceğim?

www.clickclock.com.tr'dan yapmış olduğunuz siparişlerde kargo ücreti alınmamaktadır. Değişim ve iadelerde müşterilerimizden kargo bedeli talep edilmemektedir.

arrow_upward